Haberler & Etkinlikler

Bu sayfada Arasta 1661 Hünkar Kahvecisinde yapılan etkinlikleri yerli ve yabancı ziyaretçilerimizi ve diğer bilgilerin paylaşıldığı gönderileri bulacaksınız.

  Loading posts...
 • İstanbullu Konuklarımız

  İSTANBUL DAN GELEN KONUKLARIMIZ GÖNÜLLERİNCE HASAN ALP VE MÜZİSYEN ARKADAŞLARI İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER, EFENDİM HOŞ GELDİLER SEFA GELDİLER, TÜM KONUKLARIMIZI MUHABBET GECEMİZE BEKLERİZ.

 • Tarihi Sunum

  ARKADAŞLARIMIZIN TARİHİ DOKUYA UYGUN GEÇMİŞTE KULLANILAN GİYSİLERLE YAPTIKLARI SUNUM YERLİ VE YABANCI MİSAFİRLERİMİZİN İLGİSİNİ ÇEKİYOR.

 • Işıklar Altında

  GÜNDÜZÜ BİR BAŞKA GECESİ BİR BAŞKA GÜZELDİR ARASTA 1661 HÜNKAR KAHVEHANESİ İNSANA HUZUR VEREN BU ORTAMDA BİR KAHVEMİZİ İÇMEYE BEKLERİZ.  

 • Canlı Müzik

  Arasta 1661 Hünkar Kahvehanesinde haftanın yedi günü saat 19.00 da başlayıp gece 24.00 a kadar devam eden canlı müzik eşliğinde hem Közde Türk Kahvesi,Sahleb,Karadut Şerbeti,Özel formülle hazırlanan Safran Çayı,Çeşitli Bitki Çayları ve…

 • Protokol Ziyareti

  Sayın Valimiz,Sayın Kaymakamımız ,Sayın 14 Bakan Yardımcılarınız ile ailelerini,Ak Parti İl,İçe başkanları ve Turizm Vakfı yöneticilerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Sayın Misafirlerimiz hoş gelmişler,sefa getirmişler. Misafirlerimiz 357 yıllık Arasta 1661 Hünkar Kahvehanesinde…